| UtilizatorTotiPentruUnu a întrebat:

Sall!:*
ador catelusii si am conditi foarte bunehappy

cine vinde Yorkie Ceasca de ceai *maxim 40Euro Sau 100lei(un milion)*Sau spre adoptie m rog sau de vandut sa contacteze >id

Mirela_nyy@yahoo.com

Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| dragutza98 a răspuns:

Am un labrador doar sorry

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Daca ai conditii si iti permiti sa-l cresti (te va ajunge la 2-3 milioane pe luna), cum de nu iti permiti sa cumperi unul? Pui bani deoparte 3-4 luni ca si cand l-ai avea si gata, il poti cumpara.
PS: nimeni nu e atat de idiot sa dea caine de minim 300 euro pe un milion. Banii astia nu-ti ajung nici de pekinez.

| UtilizatorTotiPentruUnu explică:

Plz din bucurejti!happy vin cu masina in : sector TOATE dar in bucurejtihappy mersi si pwpici!:*

| UtilizatorTotiPentruUnu explică:

Adica yorkshire ceasca d ceai scuze big grin

| UtilizatorTotiPentruUnu explică:

Intra pe google si cauta adoptii draga sufletzel lol
1.nasa mea are nev care e si matusamea
2. la adoptii gasesti caini terrier pekinez dalmatieni gratishappyjur am gasit lol dar n-am gas yorkshire ceasca de ceai

| UtilizatorTotiPentruUnu explică:

Si de creskt te asigur ca se poate si asta lol