| Esmyro a întrebat:

Buna as vrea sa adopt si eu un catel de talie mica ciuaua sau bichon maltez. dar sa fie talie mica imi doresc foarte mult daca dati spre adoptie sau stiti pe cineva care face astaa sau daca il vinde maxim un milion (100 ron) va multumesc mult! astept raspunsurile voastre DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Vrei un caine de rasa, cumpara, nu da nimeni un catel cumparat cu 250e(minim) spre adoptie.
Daca vrei sa adopti exista in centre foarte multi catei de talie mica care asteapta un stapan care sa-l iubeasca si ingrijeasca.

p.s. se scrie chihuahua nu cum ai scris, macar de te-ai fi interesat catusi de putin despre aceasta rasa...

| pitbulita a răspuns:

Daca vrei sa adopi un catel ia legatura cu animal liife pe facebook, spune-le din ce oras esti si sigur o sa gasesti un pui pe care o sa-l indragesti de cum il vezi, bafta