| Razvan4321 a întrebat:

Sall! am pus o intrebare adineauri si voi ati raspuns mersi dar mai am una
Stau in Iasi si nu stiu de unde sa cumpar un beagle! ma puteti ajuta? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Eidriana a răspuns:

Intra pe www.mercador.ro. Pe site-ul asta poti gasi cam orice. Eu tocmai am intrat si este o persoana din Iasi care vinde astfel de catei.

2 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Beagle fiind o rasa aceea de caini?
Daca este vorba de ceea ce cred eu. Atunci iti dau eu niste sit-uri

www.caini-de-vanzare.ro/rasa/Beagle-136.html

www.cateicompanie.ro/caini-de-vanzare/caini-de-talie-mica/beagle.html

www.primo-pet.ro/caini-de-vanzare/beagle/anunt.html

FUNDA!