| ExpertFlight a întrebat:

Sall as vrea sa cumpar acest s107 si as vrea sa stiu daca e:original, nou si cat costa curierul pe amazon.ro

http://www.amazon.com/gp/product/B004A8ZRBA/ref=as_li_ss _tl? ie=UTF8&tag=ultrcnet-20&linkCode=as2&camp=217145&creativ e=399369&creativeASIN=B004A8ZRBA

1 răspuns:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Frate tare scumpe sunt astea in jur de 284, 99 Lei, nu are rost sa-ti cumperi de pe internet, mai bine du-te in Real magazine de astea mari...
De nu iti cumperi un avion cu telecomanda ( Planes RC ), eu zic dai atatia bani pe un nimic...

In plus daca se loveste sau se strica iti pare rau, mai bine iti cumperi un hamster + cusca un animalut de companie cu el nu-ti pare rau si te joci cu el e viu...
Acum depinde cum crezi tu, un Helicopter care zboara 10 metri sau nu stiu eu cat... Nu mere nici 175 de metri. Eu zic sa nu irosesti banii.

De comanzi nu platesti atata ca platesti dublu ca astia cu situriile sunt secheri...

Acum fie care face ce vrea sau cum crede.
Sper ca te-am ajutat.