| Andre a întrebat:

Sall cine e din constanta ca vreau sa imi vad hamsterul meu pitic are de abia 2 luni si e ffff jucaus dar nu am timp de el cine vrea sa ma contacteze la email andry_andra_cool@yahoo.com pret:negociabil

Răspuns Câştigător
| NoName1234 a răspuns:

Eu sunt din constanta dar nu iti inteleg intrebarea! Trimitemi mesaj te rog happy

2 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Scuze daca as avea voie...pana acum aveam casa plina de animale happy dar nu pot chiar as fi vrut sa cumpar happy Nu am inteles ca ai scris vad in loc de vand si nu intelegeam vrei sa iti vezi hamsterul? laughing)

| me_3408 a răspuns:

Mai da si tu funda la oameni big grin tongue