| Andre a întrebat:

Salk. caut prieten de maxim 15 ani Constanta. cine se ofera sa imi lase un mesaj? id : andry_andra_cool@yahoo.com

8 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Imi e mila de copilasii ca voi!

| ZoZoHeart a răspuns:

Scz ca zic dar intra sh tu p un site de intalniri daca esti asa disperata straight face

| Skylar a răspuns:

Lot of lolz rolling on the floor

| RoseMari23 a răspuns:

Esti pe interes?laughing

| RoseMari23 a răspuns:

Salk. caut prieten de maxim 15 ani Constanta. cine se ofera sa imi lase un mesaj? id : andry_andra_cool@yahoo.com
ti se pare ca anuntul asta nu suna ca si cum ai fi pe interes? whatever.oh go on
tu cati anishori ai?big grin
laughing

| Andre explică:

Nu laughing roxi nu sunte pe interes laughing te oferi?laughinglaughinglaughing

| Andre explică:

Iti bati joc de mine roxi?

| DemonicBlood a răspuns:

Sfatul meu:
~ Get a life.