| JeffHardy2011 a întrebat:

Sall!
Cum il conving pe tata sa imi ia caine?Eu vreau rasa Beagle si el zice mereu:
1) Nu am de unde sa dau atatia bani
2)Eu nu vreau sa traiesc cu animale in casa( eu stau la curte dar iarna nu pot sa il tin afara)
3) Ca trebuie sa fiu responsabil oh go on

Si cu astea nu ma lasa si cand ii zic daca imi i-a zice: "Iar incepi cu din astea?"
Lui pur si simplu nu ii plac animalele dar eu imi doresc un amic dar nici daca zic asa nu merge. crying

Va rog , ziceti ce sa fac . sad

Fundaaa >big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măi sincer si eu am aceeasi problema si crede-mă nu poti sa ii convingi pe parinti daca ei spun NU, pai NU ramane.Nah ce poti sa faci, poate ar trebui sa alegi un animalut mai linistit ce pot sa spun partintii sunt parinti ei fac "legile" in casa.happy

Răspuns utilizator avertizat
| MonicaPis a răspuns:

I-ati papagal (rosella) sunt cei mai frumosi

| Oprea_Denisa_Costina_1994 a răspuns:

Asteapta sa te faci mare la casa ta si iti iei! Ai sa vezi ce simt adultii si tu la randul tau ai sa fii adult si in acellasi rand si parinte si ai sa le spuii copiilor daca vor animal! Ori nu ori Da!

| Oprea_Denisa_Costina_1994 a răspuns:

Pup kiss laughing rolling on the floor kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss :p :d ax ax ax ax ax ax ax ax ax ax ax ax :0 love struck