| EllyCA a întrebat:

Sall! cum se ingrijeste o broscuta testoasa de apa, din aceea mica. vreau sa-mi caumpar si de aceea. merci pup!

Răspuns Câştigător
| IepurashRocker a răspuns:

Http://www.testoase.go.ro/
Cred cã vei gãsi acolo tot ce ai nevoie :)

3 răspunsuri:
| Andre a răspuns:

Aoleu esti culminara cu tistoasele tale cumparati uuna si nu mai sacai oameni la cap

| Andre a răspuns:

Aoleu esti culminara cu tistoasele tale cumparati uuna si nu mai sacai oameni la cap!

| Sweet lollipop a răspuns:

Am avut si eu doua broscute, dar nu dupa mult timpo una mi-a murit...Nu este greu de ingrijit numai ai grija de unde o cumperiwinking