| Valy4567 a întrebat:

Am o broscuta testoasa, in decembrie a facut 4 ani(e baiat) si as vrea sa cumpar o alta broscuta,o iau din ZooMania, dar este cam cat o moneda de 50 bani, iar broscuta care o am deja e cam cat palma...sunt curios daca se vor intelege sau se vor certa, ca evident nu vreau ca broscuta mare sa o bata sau sa o omoare pe cea mica. Aveti vreo idee?
P.S:Orice raspuns e binevenit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Se vor intelege daca au spatiu suficient, daca te intereseaza una mai mare gasesti la magazinul Coralis in Bucuresti ( depinde de unde esti) sau nevertebrate pe net. Daca ai nevoie de informatii despre orice vietate acvatica da-mi o cerere de prietenie pe facebook! https://www.facebook.com/adrianmarius.marin.3

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Intreaba pe cei de la zoomania si lasa-i un mesaj pe coltul din drepta-jos! Cred ca vei primi un raspuns de la experti!

| dD27d a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu le tii pe amandoua decat sub supraveghere in acelasi acvariu, cel putin pana testoasa cea mica va mai creste, adica cel putin 6 luni.O poate musca cea mare...Cea mica trebuie sa fie ferita de bacterii, pe care cea mare le poate dezvolta fara sa-ti dai seama.