| GoguStrigoi a întrebat:

Sall! De ce mi se misca FireFox-ul in reluare? de astazi mi se misca in reluare iesi imi mergea normal dar azi... Ce as putea face? Funda si Vot!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe google aici http://www.crystalidea.com/speedyfox speedyfox clik pe download apoi inchizi browseru si dai double click pe speedyfox apoi dai RUN->Speed up my firefox si ai sa vezi o diferenta MARE sper ca iti va fi de folos! by!
Ai sa fi surprins de viteza! nu uita sa bifezi ''run firefox after optimization''->clik pe speed up my firefox''

| UNfriendLY a răspuns:

Dai un system restore la pc cu 1-2 zile in urma sa nu fi luat vreun spyware/virus, sau updateaza firefoxu happy

| Deerpinaaaa a răspuns:

Uite. te daca ai virusi sau descarca internet explorer de pe net.

| Andreeaツ a răspuns:

Incearca sa il dezistalezi si sa il instalezi din nou. Sau daca nu vezi daca nu ai memoria incarcata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti alat calculator

| Wonderland a răspuns:

O fi de la calitatea netului pe care-l ai

| criss1 a răspuns:

Prima data cand mi-am luat laptopul mi-am instalat FireFox dar tot asa merge foarte greu iar dupa mi-am instalat GoogleChrome. Este foarte bun!