| ganjafarmer1911 a întrebat:

Sall. iau spre adoptie un catelus chow chow alb sau maro preferabil alb, stau la curte si mi-as dori foarte mult un catel din aceasta rasa. ma puteti contacta pe mess sau pe mail ganja. farmer1911@yahoo.com

1 răspuns:
| Rain_1754 a răspuns:

Cainii Chow chow sunt de rasa, costa in jur de 500 de euro. Nu cred ca cineva ti-ar face cadou un caine de asta sau l-ar da spre adoptie. Daca vrei un caine, ia unul de pe strada ca sunt multi si nu arata chiar asa rau. Si daca vrei Chow Chow. cumpara happy.