| Anonimusrocraft a întrebat:

Sall! Imi puteti supune reteta sau un site cu prajitura asta?
http://imgur.com/a/opOqj

4 răspunsuri:
| Anonimusrocraft explică:

Spune nu supune corectoru...

| P4rAd0x a răspuns:

Arata putin ciudat, nu stiu care sunt sansele sa va iasa, si din cate am vazut ar fi versiunea de restaurant sau ceva a prajiturii Bird's Milk. Pe internet nu exista in momentul de fata reteta pentru prajitura asta. Imaginea respectiva e doar de pe Printerest, si pare a fi singura de pe net.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Mama ce bine arata. Oai. Daca o gasesti, sa mi-o lasi si mie te rog.

| TheWhiteDemons a răspuns:

Este prajitura ruseasca poti cauta sa vezi, uite ce am gasit.Tort „Lapte de pasăre" individual (tort Rusă clasic cu stil nou): migdale-lamaie cozonac; sirop de lemongrass; mousse de lamaie speciala cu «lapte de pasăre» agar-agar; jeleu de zmeura; Elemente de ciocolată.

tort lapte de pasăre.Cauta pe www.niksya.ru/? p27573.Succes!