| Deemy1257 a întrebat:

Sall! Imi spuneti va rog ce rasa de caine as putea sa-mi cumpar?(eu stau la bloc),una frumoasa, afectuoasa si jucausa.
Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rucsiyiykka85 a răspuns:

Iti sugerez sa iti iei un bichon deoarece o prietema de-a mea are si este foarte dragut si de- asemenea si ea locuieste la bloc... oricum baftawinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Pentru apartament, frumos, afectuos și jucăuș, mai bun decât un câine de rasa Teckel (Dachshund sau șoricar) nu există, crede-mă! Noi nu mai avem, că au murit de bătrânețe, dar au fost extraordinari. Am avut doi. Și acum avem doi, dar de curte. Uite-i aici http://zinnaida.ro/2012/10/10/surpriza-kory-bella-fmt-73/

| Onlyus a răspuns:

Huskywinking!

| Larisa1502 a răspuns:

Shih-tzu este un caine adorabil si jucaus!