| Georgiana98 a întrebat:

Sall! Stie cineva cum se numeste melodia lui Nini cand canta ea in rochie albastra atunci cand a aflat ca Tomas se casatorescte cu Selina(Celina)?

Răspuns Câştigător
| dyanna0609 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=N5zjUJG1ufk
"no te importa"
dai un click aici
http://s8.bitefight.ro/user/bite/105211
multumesc:x:x

8 răspunsuri:
| Gratsy a răspuns:

Cred ca e thinking
No te importa. :d
funda? love struck

| MeteEmr a răspuns:

Se numeşte ''No te importa'' nu ştiu sigur pe unde se găseşte cauta si tu pe youtube ''Mundo Nini-No te importa'' şi vezi că nini a făcut 2 videoclipuri la no te importa alege-o pe aia cu nini în rochie albastră. Succes

| mony99debby a răspuns:

Chiar nu stiu

| Yeah1237 a răspuns:

Se numeste " No te importa ".

http://www.youtube.com/watch?v=N5zjUJG1ufk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e no te implor nu suntsgura

| AdyAdeluş a răspuns:

No te importa sigur

| laura_8847 a răspuns:

Nini-no te importa
fundita? te implor

| onixx_4863 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=N5zjUJG1ufk acesta e site-ul iar melodia se numeste mundo nini-NO TE IMPORTA... fundita:x?