| anonim_4396 a întrebat:

Ce secret are Celina(Selina) din episoadele cu Nina Gomez (Nini) si Thomas ParKER.

61 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Pai a abandonat-o pe fata ei de vreun an sau cam asa ceva iar Thomas era cat pe ce sa afle deoarece cineva o santajeazahappy (pe celina)

| ioana181 a răspuns:

Nini e Nico.

| FlorinaRuby a răspuns:

Celina e mama Ceciliei ( a lui sisi)

| Dior a răspuns:

Adevarul ca celina la nastere si a abandonat fiica si fiica ei este:cici!
nu va vine sa credeti nu i asa?big grin

| Crissi_1538 a răspuns:

Celina are o fetita si a abandonato iar victor adica fratele ei o santajeaza ca daca ii face ceva rau lui nini victor ii va spune lui thomas tot adevarul

| cobra221 a răspuns:

Celina are o fetita, si mi-au zis unii ca de fapt inainte sa il cunoasca pe Thomas era o dansatoare intr-un bar

| freakypoppy a răspuns:

Nini e Thomas tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are o fetita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce secret are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si eu caut asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai Celina(Selina) e mama lui Nini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nini are un secret foarte mare la pacalit pe thomas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nini are un secret foarte mare acea ca il minte pe thomas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Celina si-a abandonat fata iar Thomas nu stie si fratele ei(Victor)o santaseaza(fara ca Selina sa stie ca e Victor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-a abandonat fiica la nastere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai. celina are un copil.si acel copil s-ar putea sa fie nini sau aia mica a lui thomas.pe care a ambandonato

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai a abandonat un copil de al ei si nu vr. sa afle tomas iar victor o santajaza cu bani si cu un post mai bun in ambasada

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...secretul celinei este ca sia abandonat fiicasad...big grinpa:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca si-a abandonat copilu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Celina re o fetita pe care a abandonat-o cu 7 ani in urma (cred ca este sisi)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Celina sia abandonat fata
si nu vrea sa afle tomas ca a avut un copil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Celina este mama Siciliei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are o fata de sapte ani pe care a bandonato

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Secrecul Selinei este ca are o fetita(Sisi) pe care a abandonat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai selina a abandonat un copil acum 7 ani si acel copil e sisi iar victor(fratele ei) o santajeaza cu bani zicand ca ii zice lui tomas de copil iar selina nu stie ca e santajata de victor(fratele ei).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Secretul Selinei este ca vrea sa se insoare cu Tomas iar apoi ii abandoneaza copiii lui Tomas de unde au venit iar apoi pleaca cu tomas intr-o excursie iar pe nini o distruge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-a abandonat fata la nastere si

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-a parasit fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Logic celina ii mama lu cici(sisi) si doamne fereste cum sa fie nini thomas? lol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La episodul 128 din nini nini se casatoreste cu tomas parker