| andrutza1323 a întrebat:

Sall...tocmai am pus o intrebare dar cu totul alta.acu vreau sa va intreb ce programe de modificat poze stiti? dati-mi si mie cateva idei plzz. fundita iar restul primeste vot plzbig grin

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Incearca picnik.com,eu sunt multumita de el, sau incearca si taaz.com,dar este ca un fel de a incerca machiajul online,adica pui o poza cu fata ta si o machiezi, si poti si cumpara produsele de acolo, ai si niste modele pe care sa le incerci ca sa exerzezi sa vezi cum te descurci

| AnaAmalia31 a răspuns:

1. www.piZap.com
2. www.blingee.com
3. www.piknik.com
4. paint ( il ai si u in calculator )

Funda?

| MG4Life a răspuns:

Gimp 2, photoshop

| JohnnyWalker a răspuns:

Http://www.programedemodificatpoze.info/ aici gasesti mai multe dar iti recomand Photoshop CS 5, e cel mai bun, parerea mea;)

| LucianaGirl99 a răspuns:

Pai este www.pizap.com.

| adydels a răspuns:

Photoscape: http://www.photoscape.org/ps/main/index.php
GIMP: http://www.gimp.org/
Photoshop
Paint.NET: http://www.paint.net/
cam atat... recomand photoscape :P

| MessiRăzvănykăă99 a răspuns:

Photo Shop si Photo Scape, multa bafta la modificat pozewinking

| ralucutza06 a răspuns:

Pai photoscape.e cel mai usor sh dragut.eu asta il folosesc:X.se gaseste usor.se descarca gratuit.simplubig grin.sper ca te am ajutat.

| lavilovevampires a răspuns:

Picasa, photo instrument, photo shop, photoscape, photofunia, mypaint, photo screenshot,dreanlight,redscorpion,photoshine,photo studio, photoimpact, mai multe detalii pe www.programedeeditatpoze.info :d dai fundita? :D

| maryubyroby a răspuns:

Photoscape,fotomix,fastStone image, magic photo editor, photoshine