| Adam_Daniel_1997 a întrebat:

am o catea care a iesit din calduri si i s-au umflat sanii as vrea sa stiu daca e gravida sau la unele catele e normal asa

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Păi tu cât timp a fost în călduri nu ai observat dacă a venit un câine la ea sau nu? Dacă a avut contact sexual în timpul căldurilor este sigur însărcinată, dacă ești sigur că n-a avut contact sexual uneori femelele pot să aibă gestații false dacă nu le-a fost adus câine în călduri.
Depinde, există posibilitatea să nu fie gravidă, dar dacă a avut contact cu alt câine atunci sigur este.
Dacă ești pasionată de câini și mai ai alte întrebări te aștept cu un like la pagina mea www.facebook.com/Yodapuffy?fref=ts

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Daca a iesit din calduri de o luna e posibil