| TeLefonCubĻuştutž a întrebat:

O catea poate ramane gravida daca nu este in calduri, adica eram azi la plimbare cu ea si vine un caine al unei prietene si dai pe ea laughing, am tras-o repede laughing, dar totusi imi e frica sa nu ramana gravida, pentru ca acel catel era de 3 ori mai mare ca ea... specific iar ca ea nu era in calduri.

Funda

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nicio gestație la orizont, stai liniștit/ă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perseveram. De la intrebarile de **** gen "Daca mi-a bagat veverita in scorbura pot ramane insrcinata?" am ajuns la "Daca catelu' a bagat veverita la catea-n scorbura poate ramane insarcinata?". Mi-e mila de mine.

| hondru a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)) dai polula de a doua zi sa fii sigur

| anonim_4396 a răspuns (pentru hondru):

Daca n-a folosit prezervativhappy

| SirGilbert a răspuns:

Din ce moment cateaua nu-i in calduri, nu exista ovulatie, neexistand ovulatie nu exista nici sarcina.

| RoxanaGhost a răspuns:

Dacă nu e în călduri nu are nimic stai chill laughing
Şi căţeaua mea o fugit de vreo 2 ori până acum şi s-o întors, iar de câteva zile văd că şchiopăta cu picioarele din spate, adică atunci cînd mergea îi zburau picioarele aşa laughing şi cînd mă uit avea,, buzele" umflate laughing rolling on the floor iar bunica zicea că poate are menstruaţie, dar nu prea am crezut laughing