| xblumix a întrebat:

Sall, TPU
Am si eu o mica intrebare sper sa nu fie cu suparare big grin
Cum sa ingrijesc si cum sa hranesc cel mai bine un pui de labrador la 4 luni?
Primul raspun cel mai bun primestee FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Holocause a răspuns:

Labradori sunt o rasa aparte, am si eu unul de 16 ani,a crescut atat de bine multumita mancari pe care eu dadeamwinking,nu trebuie neaparat mancare de la magazin, desi daca vrei sa te scutesti de timpul pierdut la cratita iti sugerez mancare pentru. catei junior cu pui sau ficat, e bun si cel pe baza de miel(ii dadeam la varsta de 3-12 luni),iar daca vrei totusi sa gatesti ceva (sau parinti tai) copanele de pui (fara sos) sunt unele din cele mai bune,nu trebuie. sa ii dai foarte mult pentru. ca e pui,laptele nu strica, mai ales ca e pui si a fost obisnuit,
Sper ca te-am ajutat, sa iti traiasca kiss

1 răspuns:
| maria1998 a răspuns:

Putin lapte nu strica...dar paine...eu nu i-as da.
Labradorii sunt foarte sensibili, trebuie sa ii dai mancare mai speciala. daca e pui, mancare pentru junior (de preferat pe baza de carne de miel)
Sa ai grija de el