| MicutulHusky a întrebat:

am un canal de Youtube (vlog) si nu prea am idei. As vrea sa puteti sa imi ziceti si mie niste idei de vlog pls

Dau funda

Răspuns Câştigător
| MadHOuse a răspuns:

Păi la început ai putea să te prezinţi. Să spui câteva lucruri interesante, dar şi amuzante despre tine, nu veşnicele cuvinte : Buna eu sunt Bogdan, am x ani, pa! Ce ai făcut în copilărie şi ţi-a rămas în minte, ştii tu, lucruri amuzante. Iar apoi poţi face şi un DML(Draw my life) sau poţi începe cu vlogurile. Un subiect ar fi, că tot începe şcoala : Tipuri de colegi. Şi să fie amuzant, un fel de parodie.

2 răspunsuri:
| Bia098 a răspuns:

Emojis în viaţa reală

| Robert186 a răspuns:

Încearcă să arăți ce ști tu să faci și ce îți place ție să faci în viața