| MUHYUL a întrebat:

Sall TPU
Am un canar, este mascul şi nu mai canta deloc de la o vreme ma ingrijoreaza si nu stiu ce sa fac.
Poate imi puteti spune ce ar avea.

Răspuns Câştigător
| ligiligi a răspuns:

Buna!
Poate are probleme cu gatul sau probleme de sanatate si ar fi bine sa il duci la un veterinar.
Poate doar nu vrea sa cante dar daca vezi ca se forteaza atunci nu mai astepta si du-te la veterinar.

5 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Du-l la veterinar.Nu incerca sa faci tu ceva cu el pentru ca nu stii ce are

| razvilol a răspuns:

Dul la un veterinar. Cauta unul specializat in pasari. Si eu am avut cu papagalul care l-am cumparat bolnav si l-am dus la veterinar si mi-a dat ceva picaturi sa ii pun la ochi si un an intreg i-am tot pus pe picaturi si nu s-a vindecat problema de la ochi sa extins pana la creeer si a murit sad

| Agentuu a răspuns:

Îi răguşât!

| PrinceOf a răspuns:

Du-l la un veterinar

| GaaraOfTheSand a răspuns:

Nimeni nu are cum sa stie ce are...
cel mai bine e sa il duci la un veterinar