| AnnaAnnne a întrebat:

Ce rasa de caine va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| lila36 a răspuns:

Golden retriver

30 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Pitbull

| Ramona000 a răspuns:

Akita

| MioaraParalescu a răspuns:

@Mie imi plac toti caini indiferebt de rasa indiferent de talie toti sunt scumpi, dar orice caine are nevoie de educatie, pentru. ai conduce spre o viata echilibrata! happy

| Minks a răspuns:

Samoyed / pug / ciobanesc mioritic.

| Eallscriellca a răspuns:

Hello! Văd multe raspunsuri dar nimeni nu a ales collie este rasa mea preferata de mica am crescut printre ei. Prietena mea cea mai buna e un collie big grin Ceau! Ceau!

| AnonimKidd a răspuns:

Chow chow-sunt incapatanati,isteti,descurcareti,amuzanti, pufosi, iar cand te joci cu ei uiti de toate grijile.In plus au un aspect foarte draguti mai ales cand sunt mici si sunt speciali prin trasaturile lor fizice.(labele, urechile, limba).

| Bitzy a răspuns:

Bună! Nu cred că contează rasa câinelui atât timp cât oferă iubire necondiționat!
Nu am o rasă preferată.Îmi plac câinii prietenoși, iubitori.

| dmrtr a răspuns:

1-fox terrier sarmos
2-beagle
3-bichon maltese

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Nu conteaza rasa.Conteaza iubirea care veo transmiteti unul la altul

| xXkenzorXx a răspuns:

Terranova ca este cel mai dragalas caine de pe lume si stiu ca este mare si darama si un om mare, dar o face din joaca pentru ca nu este o rasa care sa atace pe cineva, decat daca stapanul lui ii zice si e foarte foarte iubitor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Shiba, 2)Labrador American, 3)Ciobanesc Carpatin, 4)Dog German, 5)Chihuahua cu Par Lung.

| mihaelaa18 a răspuns:

Bichonlove struck

| Kid_4219 a răspuns:

Bichon, deoarece sunt foarte micuti si dragalasi.

| TiaFCRB a răspuns:

Mie in general imi plac haschi si lupii in general imi plac cei de vanatoare dar sa fie si jucausi sau prietenosi cum ar fi bracul german.

| sweetdyana18 a răspuns:

Bichon

| TurcoaicaTa a răspuns:

Pechinez :* sunt asa de jucausi si frumosi

| zRainbowx3 a răspuns:

Chiwawa love strucklove struck

| AnnaaLuvYa a răspuns:

Bună seara! Eu sincer sunt pasionată de cei mici dar mamei mele îi plac cei care cresc mai mărișor ca spre exemplu:COCHERI (Spaniel)din simplul fapt că sunt foarte iubitori și au acele urechiușe ciufulite care sunt total frumoase și amuzante! Sunt recomandabili din cauza că este una din multele rase care nu lasă mult (aproape deloc)păr pe covoare sau pe mâini! Mai ales ca sunt și mari...Da mă rog de ce să o mai lungim? Eu cred că sunt frumoși acei bichoni! poți căuta pe internet din cauza că sunt mai multe genuri de bichoni! Căutare plăcută! O seară minunată!

| andreutza33 a răspuns:

Pchinez

| cristi00017 a răspuns:

Pichinez big grin sti de ce? E asa amuzant, te face fericit cand iti este mai rau. Un caine mai agresiv nu poate face asta.

| crmr a răspuns (pentru cristi00017):

Cainele meu e agresiv si ma iubeste neconditionat sta cu mine cand imi e rau deci SE POATE

| iiiBullbOy a răspuns:

Ciobanesc german si bichon big grin

| chrissull a răspuns:

Pitbull,rottweiler,boxer si cane corso:p

| chrissull a răspuns:

Mai cristi00017 daca habar nai eu zic sa taci.depinde cum il dresezi pe caine; pentru ca un pechinez cum zici tu nu pikinez poate sa puna la respect un pitbull daca stii cum sa drezezi picku

| cristi00017 a răspuns (pentru chrissull):

Cauti conflict? o sa te evit ca pe restul

| TzatziKi a răspuns:

Rottweiler

| DeutsaTaEAici a răspuns:

Shih-Tzu.