| ღ ღ teodorucaღ ღ a întrebat:

Ce rasa de caine/pisica va place?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cel mai mult imi plac rasele de caini Husky si Golden Retriever. La pisici nu prea am preferinte, sa fie frumoase. As spune Albastru de Rusia.

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pisica mea de la avatar este siameza Van de Turcia.

NOname
| NOname a răspuns:

Caine - Cavalier King Charles Spaniel (sunt adorabili, inteligenti, devotati)
Psica - mai multe rase, in special cele cu blana lunga si pufoasa.

| Lorelai a răspuns:

Caini imi plac Bichon maltez, havanez si bolognez, cocker, labrador, golden reriever, brac german, iar pisici imi plac birmaneza si ragdoll.

| manuelaaa a răspuns:

Sincer, imi plac aproape toate, prefer bichon, husky, labrador, golden... daar ador corciturile:X

| Alexandra. a răspuns:

Bichon, husky, labrador :X
Si pisici thinking siameze, bombay, birmaneze :X:X

| dulcik a răspuns:

Bichon

| Ana-Maria94 a răspuns:

La caini cocarii:X... pisicile nu-mi plac.

| aleksy a răspuns:

Yorkshire terrier toy

| lays a răspuns:

Ador cateii basset haund, labrador, golden retriever si coker. iar la matze. cele corcite.nu suport pisicile de rasa,, am 2 in bloc.sunt pe post de bibelouri. mie imi plac pisicutele energice, jucausebig grinbig grin

| criss:) a răspuns:

Caini:mastino napoletano
http://www.malawicichlidhomepage.com/aquainfo/sideeffects/mastino100102.jpg
sau KURDISH KANGAL, actualmente cel mai mare caine.
http://terrificdogs.files.wordpress.com/2010/03/k2.jpg

pisici:sfinx
http://www.petshop-online.ro/product_thumb.php?img=pet50.jpg&w=220&h=245
stiu ca nu sunt placute ochiului:)) dar am auzit de la multi stapani ca sunt extrem de iubitoare
si Albastru de Rusia dar sa fie gri cu ochii albastrii.

| dannys a răspuns:

Imi plac toate rasele de cainii dar eu am un ciobanesc greman si un pisoi de rasa comuna dar imi plac pisicile persane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac pisicile deloc, iar cainii imi plac doar cei din rasa Bichon, sunt cei mai dragutilove struck, in general cateii mici si dragalasibatting eyelashes.

| iubi_duby75 a răspuns:

Caini : Husky; Labrador; Ciao-ciao.
Pisici : nu prea conteaza rasa laughing sa fie frumoase happy si ingrijite cel mai important

| Missy_4860 a răspuns:

Pisicile nu imi plac. La caine as prefera un Yorkshire Terrier Toy:X