| EyesSad17 a întrebat:

Ce rasa de caine va place cel mai mult? si de ce?

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Cavalier king charles spaniel, de ce? simplu e adorabil love struck

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Maidanezii ca sunt cei mai isteti.rolling on the floor.

| Alina140663 a răspuns:

Pomeranianii

| Jane_6633 a răspuns:

Imi plac bichonii foarte mult pentru ca sunt usor de dresat si nu cresc foarte mari, dar ai grija daca vrei sa-ti iei unul ca sunt destul de mofturosihee hee

| Annamaria_6326 a răspuns:

Ciobanescul German pentru ca sunt destepti, credinciosi, usor de dresat si nu se ataseaza de nimeni altcineva.Eu am C.G. si nu cred ca voi putea iubi vreo data un alt caine asa cum il iubesc pe el.L-am primit cand aveam 6 ani si el avea 5 saptamana., acum am 16 si el 10.

| Ododododo a răspuns:

Golden Retriver e super dragut si este si foarte destept te salveaza daca ai nevoie dar e ceva de munca cu el