| sysop01 a întrebat:

De unde pot sa adopt si eu un caine de rasa de preferat pitbull,,buldog englez,amstaff,bulldog american? Nu as vrea sa dau nici o caruta de bani pe el, in jur la vreo 100 150 lei! Nu ma intereseaza pedigree!

2 răspunsuri:
| EmoGirl18 a răspuns:

Nu ai sa gasesti rasele astea la pretul pus de tine adica la real un catelus poker costa vreo 3-4 milioane mai ales ca rasele alese de tine sunt rase foarte scumpe si preturile incep de la 500 lei sau mai mult. Mai sunt si unii oameni care stau prin piete si au animale dar nu cred ca gasesti acolo pitbull buldog etc.

| pitbullromania a răspuns:

Du-te in targ negociaza.