| Corina21 a întrebat:

Sallut.Parintii mi-au cumparat un papagal de genul masculin e de culoare violeta, dar am o problema...nu stiu ce nume sa-i pun.Ma gindeam Rockie dar poate mai vad...Imi recomandati niste nume frumoase?

Răspuns Câştigător
| mady07 a răspuns:

Coco,Jako,colin,scrat,gredi, carol,Paco,Rico,Cici,Roro,Rita,Piki,Rir,Coco, miki, roko,cocolino,cioko,ricky,luca,vicky,toty,genni-gessi,bobby,zamo,paco,papi, kiki, roco.cora,cipy,didy,riri,polly,samanta,rossy,ben,Bennu

Bozo

Budgie

Cuky

Gica

Locco

Otis

Paco

Pepe

Picky

Pitza

Puiu

Roco

Taco
Funda? Iti mai dau? Scz dar le-am trecut de mai ulte ori unele! Daca mai vrei ma contactezi

9 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Toto,Poly

| adriangabor92 a răspuns:

Roko, cocolino

| valeeExpress a răspuns:

Ricket, Monson, Coco, Gogo, Gogu, Eddy, Cucu, Dodo, Bozo, Rocko, Cocolino, Ciocko, Gogutzu, Ricky, Titi, Luca, Dex, Dede, Polly, Toty [Totytza], Norisor, Jacobs, Bobby, Paco, FUNDA?puppy dog eyes

| Karakter1 a răspuns:

Chesha big grin

| Karakter1 a răspuns:

Chesha big grin

| Mikyyela a răspuns:

Cipi,coco,nipu,benny,clau,Chaper,Snowi,burti[beurti se citeste],sisu,rika,joci[geochi],chioci,serti,tisu',Lolo,Lali,lika.por[pur],miky,riky,roko,tiro,mihu',paco,picky,pinky,vilin,vulun, vister, supi.cam atat, nu-mi mai vin altele in minte!

| Alecsx25 a răspuns:

Pako, Miki, Lola, Lulu, Coco, Lolo, Riki, Rich, Rock, Roko, Arik, Auria, Bambi, Bella, Bibi, Blue, Ciri, Chiri, Cikita, Cipi, Cimpi, Didi, Dodo, Fifi, Figaro, Dasy.
Ai mai multe aici: http://www.e-pets.ro/nume-pasari/pagina-1
Imi dai fundita?

| Visinica24 a răspuns:

Joshuahappy

| DollaMica a răspuns:

Eu am avut 2 papagali, unul pe nume Coco, celalalt Papi. Papi a trait 7 ani, deci poti spune ca e un nume norocoshee hee