| xxcrissxx223 a întrebat:

Saltu TPU! As vrea sa imi cumpar acest atv http://www.vand-atv.com/index.php/atv-de-vanzare-raptor
dar nu stiu sigur daca sa il cumpar sau nu deoarece stau la Bucuresti si nu am garaj unde sa il tin singura varianta este in scara de bloc care este maricica plus ca eu stau si la etajul 1.
Dar tot imi este frica ca cineva ar putea sa il fure.
Va rog sa imi spuneti parerile voastre!

1 răspuns:
| alex0110 a răspuns:

Eu zic ca singura modalitate e sa il tii in casa, pentru ca asa ti l-ar fura cu siguranta, nu poti sa ai incredere in oamenii din jur acum. Mai este varianta sa te muti la casa sau sa nu-ti iei atv-ul.