| dragossefu a întrebat:

Salu, mi-am luat doi caini rottweiler sunt mici au o luna si putin si as vrea sa ii invat sa raspunda cand ii strig sa se invete cu numele lor cum as putea sa fac asta.

Răspuns Câştigător
| raluu12 a răspuns:

Nu ii forta pentru ca oricum un caine este fricos si va veni dupa tine.ai putea sa mai astepti o luna si sa ii chemi pe numelle lor! sa fie sanatosi!

2 răspunsuri:
| marius2313 a răspuns:

Treaba e ca ei trebuie sa mia creasca pe la vreo 5-6 luni poti sa incepi sai dresezi

| ADDAALE a răspuns:

Incearca peste catva timp si alegele un nume.Striga-i,iar daca se uita si vin la tine dale o recompensa. Daca nu sa fii indiferenta sa nu-i fortezi pentru ca la o varsta mai mare pot deveni agresivi. Funda happy?