| LiLlYAnNe a întrebat:

Aceasta este o urgenta! Pisicuta mea are probleme cu urechea.Eu locuiesc in tara Moldova orasul Chisinau raionul Botanica.Nu stiti vreun doctor bun? As vrea un tartament foarte eficient.Multumesc Anticipat.

3 răspunsuri:
| DiMoDi a răspuns:

Pai, banuesc ca si pe la voi, exista cabinete veterinare! Apeleaza la oricare dintre ele. La pisici sunt frecvente otitele, mai ales daca ies pe afara dar si daca stau in curent... nu e foarte grav, dar trebuie oricum tratate, ca altfel isi pierd auzul happy NU ai nevoie de un doctor nemaipomenit, fiind o afectiune oarecum frecventa si deci bine cunoscuta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca, daca poti doctourul de l sinaia, prahova.

| anuska12 a răspuns:

Poi daca are otita(ii este rosie urechea, are niste mancarimi oribile si ii miroase urat) nu trebuie sa o lasi sa se scarpine si trebuie sa ii iei niste picaturi de urechi si sa eu cureti in fiecare noapte numa asa poate scapa de otita. Stiu cum e si cainele meu a avut