| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Adopt caine rottweiler sa fie din buzau sa aproape de orasul buzau.
Cine are caine rottweiler spre adopti sa ma contacteze la adresa de email ady_bz_2008@yahoo.com...

1 răspuns:
| xtreme95 a răspuns:

Deci nu ai 100 de eur si un mijloc de transport sa iti iei cainele dar ai 300 de eur pentru lesa zgarzi mancare toate vaccinurile deparazitarile pana la 6 luni?
Deci vrei sa iti iei un rottweiler cand tu nu ai absolut deloc experienta cu dresajul cainilor nu sti cum sa reactionezi si te bazezi pe simplul fapt ca altii au si vrei si tu ca e jmecher?
Deci nu ai timp sa de deplasezi prea departe de Buzau dar o sa ai timp sa iesi de 3 ori pe zi cu el in fiecare zi timp de peste 10 ani?

Hai zi-mi terog mai multe ce planuri marete iti faceai tu.

Cainii de rasa costa nu numai pentru ca sunt de rasa.Cine isi permite un caine de rasa isi permite sa il si tina si are habar pe ce da banii nu se duce la nimereala pe auzite.