| ciprian00 a întrebat:

Salut all. Am o iepuroaica californian de aprox. 4 luni si din greseala am scapat-o pe afara cu iepuroiul. A sarit-o de 2 ori. E prea mica? Sunt probleme grave?

Răspuns Câştigător
| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Nu sunt probleme grave, dar daca astepti puisori, s-ar putea sa nu ii ai pentru ca nu au stat destul de mult impreuna.

| ciprian00 explică (pentru BarnaCamelia2001):

Nu as vrea iepurasi acum. Pentru ca nu e iepuroiul de aceiasi rasa si nu vreau corciturihappy Multumesc!

| BarnaCamelia2001 a răspuns (pentru ciprian00):

Vreau doar sa ajut. Din acest motiv mi-am facut cont.

| BarnaCamelia2001 a răspuns (pentru ciprian00):

Bine, sper ca te-am ajutat, multumesc pentru funda! Sa iti traiasca! Si... poate imi trimiti si mie o poza cu ea pe facebook (Barna Camelia )

| ciprian00 explică (pentru BarnaCamelia2001):

Multumesc! ok.

6 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. In general femele se imperecheaza dupa varsta de 5 luni.dar nu este nimic grav.
Trebuie insa, sa o supraveghezi si daca observi ceva ciudat la ea, sa o duci la veterinar.
Succes!

| TheFallen666 a răspuns:

Nu sunt probleme grave si s-ar putea sa te trezesti cu niste pufosei