| JammyBrooks a întrebat:

Salut am 3 intrebari:
1)Dece hamsterul meu e asa tafnos? Cand vreau sa il ating scoate un scartait si isi ridica labutele din fata? Cum il pot face sa nu mai faca asta?
2)Am auzit de la o cunostinta ca exista pe internet un program unde poti sa iti pui pa lung,scurt,mediu,alb,albastru, etc si poti sa te machiezi.Tot ce trebuie sa faci e sa pui o poza cu tine din fata.
3)Cum se numeste aplicatia de pe android care te ajuta sa bei 2 litri de apa pe zi.Suna atunci cand a venint vremea sa bei apa/lichid.
Dau funda si vot folositor!

1 răspuns:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Este agresiv probabil, asa am avut si eu unul.
Daca l-ai cumparat de recent e bine sa il lasi in pace la intuneric 2-3 zile sa se acomodeze cu noul loc si atmosfera.
Ai grija sa nu te muste, pe mine m-a muscat fostul hamster foarte tare, ajungand cu dintii pana in carne si curgandu-mi sange jumatate de ora.