| GabiD a întrebat:

Am vazut destul de multe poze(trucate)in care cineva isi pune langa el o vedeta(ca si cum ar fi facut poza cu ea).Imi puteti spune va rog un program de android gratis care poate face asta?
Multumesc+funda+vot folositor la toti daca aplicatia e buna!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acele poze se fac pe pc cu photoshop...norocul tau e ca exista si pentru anroid, dar costa happy si din cate imi amintesc era un pret destul de mare happy

| GabiD explică (pentru anonim_4396):

Si pe pc cum se numesc? Da pe android?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiD):

Adobe photoshop happy dar e destul d egreu de folosit, iti sugerez sa iei versiuna cs3 si sa te uiti la tutorial cum se foloseste