| nini_2245 a întrebat:

am avut un motanel cat palma pe nume Oliver si este negru cu ochii verzi! cine va mi la luat cineva cand l-am lasat pe afara! cand am fost sa-l i-au "i-al pe Oliver de unde nu-i!"il iubesc enorm de mult! va rog daca vedeti o pisicuta neagra cu ochisori mici ca margelele verzi va rog sa-mi spuneti pe adresa aceasta:adinapopa9@yahoo.com! dau fundita! da sa nu va bateti joc ca l-ati vazut pentru ca nu este frumos sa ma pacaliti cu ceva la care tin enorm! va pup!

5 răspunsuri:
| BlugiStramti a răspuns:

Imi pare foarte rau dar daca l-ai lasat singur e numai vina ta putea sa vina orcine sa il ea si ce-i cu chestia aia:,, i-al pe Oliver de unde nu-i"?

| rRAzvANn a răspuns:

Macar daca ziceai si tu in ce oras si cartier straight face

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Buna gluma laughing nici macar nu a zis unde sa pierdut.

| nini_2245 explică:

Nu este o gulma, nume! in orasul sibiu pe strada stefan cel mare!

| nini_2245 explică:

Imi mai raspunde cineva, va rooooog?