| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna azdimineata am gasit in fata blocului un pisoi micut era ighetat de frig abia se tinea pe labute, l-am luat la mine pentru ca nu m-a lasat inima sa il las afara in frig, e motanel si as vrea sa ma ajutati cu un nume frumos
Ceva idei?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Klaus.

| dullcat a răspuns:

Numele e ultima prioritate.Prima este sa-l duci la medicul veterinar.

| Simpatic a răspuns:

Ce imi vine acum in minte: tommy,tom, max, hunter (vanator) sau cel mai original nume romanesc motanila, pe principiul celor care la nr. de inmatriculare au BMW desi masina lor este Ford, Fiat, Dacia, Audi etc

| Holiday a răspuns:

Elon Musk.

| ReddY25 a răspuns:

Mitzy
Benny
Tulfy
Tomel
Leo

| MarianWLF a răspuns:

John, dupa John Snow (din Game of Thrones), daca tot l-ai gasit in frig se potriveste, felicitari pentru gest.

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Salutare!
Felix, Norocel, Churchill, Garfield, Jumbo, Prince, Elvis, Pooh, Floyd, Bijou, Gonzo, Shy, Elmo, Nemo, Forrest.
In articolul atasat gasesti multe sugestii de nume de pisici: https://www.veterinarladomiciliu.ro/ce-nume-de-pisici-sa-alegi/

| Gorky a răspuns:

Su-17, su- 27 sau Mig 29