| Zoltan_Sorin_Petrica_1989 a întrebat:

Am gasit un porumbel pe strada care avea piciorul rupt dupa cate am putut vedea... dupa 4 zile vad ca poate sa se sprijine din nou in el.....insa nu mananca deloc si nici apa nu bea....mancare iam dat eu fortat boabe de porumb fiert....insa sta posomorat si scoate unele sunete ciudate ca si cun si-ar da duhu...ce pot face...pls help!

2 răspunsuri:
| AnimalLover02 a răspuns:

Buna! Eu zic sa-l duci la veterinar pana nu e prea tarziu... Poate isi doreste libertate. Du-l la veterinar si dupa lasa-l liber asta ar fi cel mai bine.

FUNDA? happy

| Zoltan_Sorin_Petrica_1989 explică:

Lam urcat astazi in podul casei unde sau adapostit alte cateva familii de porumbei... sper sa il adopte....cu toate ca nu a mancat i-am pus si apa si mancare... sper maine sa il gasesc bine...sad. Ms de sfat.