| sNikvi112 a întrebat:

Va rog ajutor nu vreau sa-mi moara papagalul.De 2 zile se mananca singur pe spatele lui nu stiu de ce are mancare are detoate il am de o luna si manca singur frumos din cutiuta lui nu stiu ce are ii se vede putin osul de pe spatelel lui ori are o infectie ori nu va rog mult nu vreau sa moara scoate sunete ciudate. Le-am spus parintilor dar au zis ca nu are nimic va rog mult ajutati-ma! cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying Nu vreau sa moara cryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Patricia a răspuns:

Du-l pentru d-zeu la veterinar! Daca nu iti dau parintii bani strange si tu ceva si du-l! Sau du-te fara el o data si intreaba-i ce are, ce trebuie sa faci, sunt sigura ca o sa-ti dea o crema, o solutie ceva. Si tu cand il vezi ca isi mai mananca pielea loveste cusca, nu-l mai lasa!

2 răspunsuri:
| sNikvi112 explică:

Ok mersi pentru raspuns parinti imi dau bani laughing dar am aflat de la mama ca are o julitura la dat cu ulei si cu malai parca si sper sai treaca. El nu se manca doar se scarpina saracul. sad Maine il duc la veterinar.

| sNikvi112 explică:

A murit, imi pare rau de el. sad