| biancabianca2795 a întrebat:

am o catea Amstaff de 4 ani si am dat.o pentru prima data la monta, am vorbit cu veterinarul ei cand trebuie si cum si am facut asa cum mi-a zis! Problema e ca nu i s.a oprit sangerarea si e din ce in ce mai mult. e posibil sa fi pierdut? ajung cu ea la veterinar in 2 zile dar pana atunci nu stiu ce are si nu pot sta linistita...

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Cand ai dat-o? adica cate zile de la monta are?
Implantarea se face cam dupa 3 zile de la monta, atunci se fecundeaza ovulul.
Se poate sa aiba inca menstruatie sau sa aiba niste probleme vaginale.