| Skittles04 a întrebat:

Am o intrebare, a jucat cineva jocul Van Helsing? Ce parere aveti de grafica, cum a fost conceput, are legatura cu filemele? Se merita sa il trag in pc?

2 răspunsuri:
| ZOON a răspuns:

Nu stiu sa-ti raspund la intebare dar vreau si eu jocul il t
ragi cumva de pe vreun site daca da zi-mi si mie te rog frumos mi-a placut tare filmul

| Sinedd a răspuns:

Ce bine ca ai deschis acest subiect, nici nu stiam de joc!
Da, din cate vad e lucrat imi place... e hack and slash, ceva de genul Devil May Cry din cate vad pe youtube walkthrough.
Da, merita! N-am de unde sa stiu daca are legatura cu filmul, ca inca nu am jucat, da chiar am sa-l descarc.