| robertrobertroo2715 a întrebat:

Am o intrebare, in acest video https://www.youtube.com/watch?v=cV1IYMql_RU este la minutul 5:00 o melodie, daca o stie cineva scrietimio si dau funda.

4 răspunsuri:
| Dragosgrecu a răspuns:

Buna, de ce nu incerci cu shazam poate reusesti sa o afli? happy Succes

| robertrobertroo2715 explică (pentru Dragosgrecu):

Si cum as putea sa aflu melodia cu shazam

| Dragosgrecu a răspuns (pentru robertrobertroo2715):

Cauti pe telefon in magazin play sau app store aplicatia shazam. o instalezi. cand e la minutul 05:00 dai drumul la shazam sa inregistreze melodia si iti va arata el ce melodie e. Sa nu faci alte zgomote cand shazam inregistreaza

| robertrobertroo2715 explică (pentru Dragosgrecu):

Nu o gaseste caut-o chiar tu si convinge-te iar daca o gasesti da-mi numele te rog