| Digital112 a întrebat:

Salut, am o mare problema,
Este alb sau e maro? http://i.imgur.com/j6W3j18.jpg
FUNDAAAAA

p.s. daca va intrebati de ce am ales aceasta categorie : mie-mi place maro, daca e alb nu-l mai iubesc pe dihor.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este animalul lui de companie, a luat poza de la mine.

8 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Sincer mie mi se pare cam alb, dar nu cred ca ar trebui sa conteze culoarea cand iti alegi animalul de companie. Nu ai putea mai bine sa il intrebi pe cel care a facut poza?

| Digital112 explică:

Daca sunteti de aceeasi parere cu mine(ca e maro) luati funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru Digital112):

Jucam murdar, huh? Lasa ca si eu pot sa santajez lumea cu funde... Dar asta nu te va face sa castigi pariul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lume, cine zice ca e alb sau gri (alb spre gri) are toate voturile pozitive de la mine + id-ul meu ( mai daca nu il vreti nu vi-l dau big grin ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creatura aceea dezgustătoare este albă, dar din cauza aparatului ieftin cu care a fost făcută poza pare jumi-juma.
Oricum, trebuie să fi ori prost ori daltonist să crezi că e maro.

| piticelm a răspuns:

Este alb

| VerdeLila a răspuns:

Il iubesti mult dupa cum observ. Cum il cheama?
Eu cred ca e alb sau cafeniu. Maro se vede de la camera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerdeLila):

Nu este animalul lui de companie, a luat poza de la mine.

| AliMiha a răspuns:

Si eu tot alb il vad...