| Lowraaa a întrebat:

Am o pisica in varsta de 2 ani. Ii curg ochi si vad ca o deranjeaza ceva deoarece se freaca, cu labuta pe ochi. Sper ca nu e ceva grav! SE PLIMBA CIUDAT PRIN CASA SI SE IMPIEDICA DESTUL DE DES! va rog sa ma ajutati! nsad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Poate fi răcită, dar poate avea și altceva, de exemplu o infecție cu o bacterie sau o ciupercă. Fuga la veterinar cu ea, fiindcă numai el poate spune ce are și poate să-ți dea tratamentul corect. Atenție, infecțiile astea se transmit și la om, așa că ai grijă!
Uite cățelușele mele, dacă vrei să le vezi! :)
http://zinnaida.ro/2012/11/07/joaca-kory-si-bella-8-fmt75/

3 răspunsuri:
| AndreeaCF a răspuns:

Buna! Cel mai indicat si cat mai rapid, este sa te duci cu ea la veterinar. Ceea ce are, daca nu este tratat, poate orbii. Iti recomand, ca sa o salvezi de orbire, sa te duci cu ea la doctorul veterinar cat mai urgent (maine).
Mult noroc!

| sNoWbloW a răspuns:

Vezi sa nu fie racita!

| RobertHutuleac a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o duci la un veterinar!