| GoguStrigoi a întrebat:

Am o problema:la jocurile de pe Miniclip cand intru imi apare ecranul negru si se aude ca si cum as fi in joc, doar ca nu vad nimic! Ce sa fac ca sa se vada? Am instalat si Shockwave Player... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sbboy a răspuns:

Http://www.miniclip.com/games/en/requirements.php
Aici le ai pe toate.
Sper sa te ajute.

2 răspunsuri:
| sbboy a răspuns:

Incearca cu un alt browser de internet(google chrome, mozila, internet explorer)
Daca nici asa nu merge atunci iti trebuie mai multe pluginuri.

| GoguStrigoi explică (pentru sbboy):

Si mai exact ce pluginuri mai am nevoie ca sa imi mearga jocurile?

| sbboy a răspuns (pentru GoguStrigoi):

Http://www.miniclip.com/games/en/requirements.php
Aici le ai pe toate.
Sper sa te ajute.