| GoguStrigoi a întrebat:

Am o problema! Unele jocuri de pe Miniclip nu imi merg...adica se incarca si cand sa joc apare ecranul negru, am si Java si Adobe Shackwave Player instalate, dar tot imi apare ecranul jocului negru. Ce sa fac ca sa nu mai imi apare ecranul jocului negru?

Răspuns Câştigător
| zxcxzxc a răspuns:

Pai daca ai instalat programul de pe site, atunci jocul s-ar putea sa fie virusat, sters sau sa aiba niste errori deci nu ai ce face sa nu iti mai apara! funda

1 răspuns:
| artur99 a răspuns:

Întâi dezinstalează programele, apoi încearcă să downloadezi iarăși acele programe cerute pe miniclip.ro (dai clik pe scris și te duce automat la site, iar acolo dai download, iar după ce se downloadează îl instalezi).
Dacă tot nu merge schimbă browser-ul (de pe opera pe firefix, dacă tot nu merge, încearcă pe explorer sau pe google chrome).