| Ion_Giurgica_1997 a întrebat:

Salut..am pus o intrebare inlegatura cu un caine,ce parere aveti despre boxer, cum am mai spus sunt intr-o zona de munte la curte si sunt caini vecinilor... sper sa aiba un comportament agresiv.Va rog dati-mi niste informtii.

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Cu alti caini boxerii sunt agresivi.Nici o rasa nu rezista in fata lor-mai ales daca e mascul, boxerul.Sunt foarte musculosi.Tot ce-i intereseaza pe ei, sa-ti petreci destul timp cu ei, nu sa-i lasi zile intregi singuri, sa te joci cu ei, au energie debordanta.

| Ariana268 a răspuns:

Caini boxeri informatii