| anonim_4396 a întrebat:

am 12 ani, sunt din bucuresti si as vrea sa stiu unde pot practica muay thai ( in bucuresti ). Stie cineva?

3 răspunsuri:
| Dumb0 a răspuns:

Ba esti nebun?

| PetroBlack a răspuns:

Muay Thai este o arta martiala complexa, fabuloasa, care cere timp si daruire... Cei care doresc sa se initieze se pot prezenta cu echipamentul adecvat (short, coarda pentru. sarituri, 2-3 tricouri pentru. schimb, o sticla cu apa, prosop.etc) la sala clubului HONTAI, in fiecare zi de marti si joi, incepand cu orele 20. 00. Primul antrenament este gratuit. Locatia se afla la adresa Liceului "Al. Ioan Cuza", zona Titan. Mai multe informatii regasiti la adresa: www.fightsport.ro E tot ce am gasit:) Imi dai fundita DUMBOO?:X

| madalintzu a răspuns:

Stiu eu mergi si mergi pana ajungi la mata in fund acolo gasestu muay thai laughing bafta! funda laughing