| Criss001 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare legata de perusul meu...in ultimul timp isi jumuleste foarte tare penele.Stiti cumva daca e normal, si daca nu care este cauza?

Răspuns Câştigător
| kynleiii a răspuns:

Cauta-l sa nu aiba paduchi.sau du-l la un specialist. i s-a intamplat si perusului meu si a zis ca are peduchi si mi-a dat o alifie si sa ii fac baie. funda?

3 răspunsuri:
| kynleiii a răspuns:

Paduchi*

| Criss001 explică:

Sigur iti dauhappy da stai putin de multe ori nu imi apare sa dau funda sad

| Criss001 explică:

Hmmm. dar e ciudat perusul meu nu a iesit afara ca sa ia paduchi sau ceva dar o sa merg la veterinar cu ea