| Atat_Drakoo_1998 a întrebat:

Am si eu o intrebare referitoare la animalele de companie : Orice animal de companie achizitionat ii trebuiesc facute ceva acte? Stiu ceva in legatura cu detinerea cainilor dar ma refer si la celelalte animale? Se pot face? Sau sunt necesare? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Depinde ce animal de companie ai/vrei. Sile Camataru avea lei si ursi, presupun ca ii trebuiau ceva acte si nu le avea, pentru ca animalele au fost confiscate. Pentru hamsteri, perusi sau broaste testoase nu iti trebuie.