| MaRiNiKMaRiAn a întrebat:

Am si eu o problema. Am o iepuroaica care trebuia sa fete fix azi si nu a fatat. Nu a smuls nici par de pe ea cum ar fi normal si cum am citit ca ar trebui sa faca. Ea refuza monta deci cred ca a prins. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Mi s-a întâmplat si mie de multe ori problema aceasta.Cred ca nu s-a imperecheat bine sau întârzie putin cu nasterea.Mai las-o o săptămână sa vezi daca face. Daca nu face mai da-o o data la imperechere.

Sper ca te-am ajutat!
Funda? big grin

| MaRiNiKMaRiAn explică (pentru Talmacel_Alexia_1999):

Multumesc Alexia! Mai astept raspunsuri. :3

| MaRiNiKMaRiAn explică:

Astept raspunsuri!

| Man_Mihay_1990 a răspuns:

Buna! In cazul in care nu i sa smuls nu cred ca aceasta va fata. Dar sau mai intamplat cazuri in care au fatat si dupa o saptamana. Deci ai putina rabdare happy