| alegz a întrebat:

Salut.Am si eu o problema cu un joc pe PS2 'Hitman' il downloadez de pe Internet il fac pe dvd prin Alchool 120% si cand il bag in consola nu merge am incercat 3 genuri de jocuri Hitman dar nici unu nu functioneza toate celelalte merg numai Hitman nu. Dau funda pentru cine stie ce are.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da-mi un link sa vad de unde ai descarcat ca sa iti pot spune ce are!

| PLoietre a răspuns:

E modat playstationul? daca nu, nu iti merg decat cd-uri originale

| alegz explică:

Da este modat ps2